Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Ako hľadať prácu  |  Kariéra  |  Osobný rozvoj  |  Sieťový marketing  |  Na stiahnutie  |  Videá  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Výsledky vyhľadávania si môžete nechať posielať každý deň na e-mail bez toho, aby ste sa museli zaregistrovať.
Domov » Články » Sieťový marketing » Prezentujte svoju MLM príležitosť správnym ľuďom

Prezentujte svoju MLM príležitosť správnym ľuďom

verzia pre tlač
poslať e-mailom
 
Prezentácia
Jeden z dôvodov prečo má MLM zlú povesť a je obviňované z neserióznych praktík je, že MLM je asi v 80% prípadov prezentovaný nesprávnym ľuďom.

Je ponúkaný ako práca na čiastočný úväzok alebo práca na doma ľuďom, ktorí v skutočnosti chcú len pravidelný plat a pevnú pracovnú dobu.

  1. MLM nie je džob. Je to systém pre podnikateľov, ktorí chcú mať firmu doma namiesto toho, aby si prenajímali kancelárie a budovy. Veľká väčšina marketérov stále propaguje MLM ako "príležitosť zarobiť tisíce za pár hodín práce týždenne!" To je samozrejme dosiahnuteľné... ale nie na začiatku. Na začiatku je skôr veľa driny za málo peňazí - alebo dokonca úplne zadarmo. Ľudia, ktorí očakávajú "prácu na doma" si prestavujú pravidelný príjem každý mesiac a nie veľké zisky niekedy v budúcnosti.
  2. Ako každý obchod aj MLM si vyžaduje odhodlanie, energiu, výdrž a ochotu riskovať. V obchode ste zodpovední za vaše úspechy len vy, nikto iný. Na rozdiel od toho práca na doma (napríklad prepisovanie textov) si žiada len čas a energiu. Ľudia, ktorí očakávali prácu na doma, nie sú pripravení na zodpovednosť, ktorú si obchod vyžaduje, pretože to nie je to, čo chcú. Bez toho, aby oni sami chceli, nepomôžu žiadne motivačné semináre a neustále povzbudzovanie sponzorov.
  3. Prečo si váš nový distribútor nechce urobiť svoj zoznam potenciálnych zákazníkov? Pravdepodobne preto, že práca na doma žiaden takýto požiadaviek nepozná - nevyžaduje vlastnú tvorivú prácu. Podnikatelia intuitívne chápu, že je potrebný prieskum. Ľudia, ktorí hľadajú prácu na doma to nepochopia - ochotne sa však postarajú o zákazníkov z vášho zoznamu.
  4. Je váš nový distribútor znechutený a otrávený vašimi snami a víziami budúcnosti? práca si zvyčajne nevyžaduje nadšenie a duševnú alebo citovú energiu. Tam nie je dôležité snívanie a vízia budúcnosti. Ak ponúkate vašu príležitosť ako prácu, budete mať distribútorov, ktorí nebudú chodiť na stretnutia a nebudú sa zúčastňovať seminárov. Prečo? Pretože chcú prácu a nie podnikanie!
  5. práca na doma je presne určená. Treba splniť určitý cieľ, určité normy, odovzdať prácu do určitého termínu. A tým sa to uzavrie. V MLM však nič také urobiť nemôžete. Nemôžete presne povedať koľko zmlúv uzavriete v konkrétny deň, koľko peňazí zarobíte, atď. Môžete len stanoviť úroveň svojej aktivity, nie výsledok jednotlivých akcií.

Ak chcete dobrých distribútorov, ponúkajte príležitosť podnikateľom. Neskrývajte vašu príležitosť pod "ponukami práce" alebo inzerátmi v rubrike "voľné pracovné miesta". Potrebujete nájsť podnikateľov. Ak chcete mať stabilnú a silnú obchodnú skupinu, oslovujte ľudí, ktorí sa snažia ísť dopredu, ktorí sa pokúšajú urobiť niečo samostatne. Tí, čo hľadajú prácu na doma však do tejto skupiny nepatria.

 verzia pre tlač
poslať e-mailom

    

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
TOPlist