Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Ako hľadať prácu  |  Kariéra  |  Osobný rozvoj  |  Sieťový marketing  |  Na stiahnutie  |  Videá  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Ak sa vám nechce pri vyhľadávaní vypisovať názov pracovnej pozície stačí kliknúť na "Nechce sa mi písať" a môžete názov vybrať zo zoznamu.
Domov » Články » O portáli

O portáli

verzia pre tlač
poslať e-mailom
 

Výhody používania portálu
Nájdite si prácu  - vylepšený systém vyhľadávania vám umožní jednoduchým spôsobom hľadať súčasne na niekoľkých desiatkach slovenských pracovných serverov a webových stránok s pracovnými ponukami (v súčasnosti vyhľadáva na 50 serveroch a webstránkach). Už ich nemusíte navštevovať jednotlivo, stačí použiť vyhľadávanie na portáli Práca na dosah. Ušetríte tak veľa času. Výsledky vyhľadávania si môžete nechať posielať na e-mail. Táto funkcia nevyžaduje registráciu, ale registrovaný a prihlásený užívateľ má niektoré výhody navyše.

Vzdelávajte sa - početné články a texty vám poradia a poskytnú informácie o hľadaní práce, budovaní kariéry, pôsobení v sieťovom marketingu a o osobnom rozvoji. V časti na stiahnutie môžete získať užitočné dokumenty.Táto funkcia nevyžaduje registráciu.

Hovorte o zamestnaní - v diskusnom fór môžete vyjadriť svoj názor, hovoriť o svojich zážitkoch zo zamestnania alebo hľadania práca. Táto funkcia nevyžaduje registráciu, ale registrovaný a prihlásený užívateľ má dostupné niektoré funkcie navyše.

Výhody registrácie
Registrácia je jednoduchá, stačí vám k nej platná e-mailová adresa.
Registrovaní užívatelia môžu vkladať nové témy do diskusií, môžu si zvoliť prezývku, pod ktorou prispievajú do diskusií. Môžu tiež upravovať uložené odbery výsledkov vyhľadávania na e-mail a dostávajú informácie o novinkách  zmenách na portáli.
Budúce nové funkcie budú vyhradené len pre registrovaných užívateľov.

Prevádzkovateľ
Prevádzkovateľom portálu je súkromná osoba: Andrej Szolgay, Fedinova 3, Bratislava. Prevádzkovanie portálu nie je komerčnou činnosťou.

Podmienky používania portálu
Prevádzkovateľ oprávňuje návštevníkov portálu používať texty, dokumenty a ďalšie informácie alebo akékoľvek ďalšie údaje (ďalej len ako „informácie") z portálu pre informatívne, osobné účely alebo obdobné nekomerčného účely. Pri použití informácií v elektronickej alebo tlačenej podobe bude vždy viditeľne a zrozumiteľne uvedený presný zdroj informácií, najmä názov portálu, jeho úplná URL adresa.
Ak majú informácie charakter diela alebo obsahujú nejak práva duševného vlastníctva, sú chránené v súlade so zákonom (viď príslušná právna úprava) a v súlade medzinárodnými dohovormi a zmluvami. Ich neoprávnené použitie môže byť porušením autorských alebo iných obdobných práv a môže byť trestné.
Prevádzkovateľ nezaručuje aktuálnosť, presnosť, úplnosť a odbornosť publikovaných informácií a nezodpovedá za žiadne škody, ktoré môžu vzniknúť ich použitím.

Vyhľadávanie v pracovných ponukách
Na portále sa zobrazujú iba odkazy na príslušné webové stránky, nie samotné pracovné ponuky. Výsledky vyhľadávania technicky zabezpečuje tretia strana. Prevádzkovateľ nie je v kontakte so zadávateľmi pracovných ponúk a nezodpovedá za aktuálnosť,
presnosť a/alebo pravdivosť obsahu pracovných ponúk.

Ochrana osobných údajov
Prevádzkovateľ vyhlasuje, že žiadne osobné údaje, ktoré užívateľ zadá pri registrácii nepoužije bez jeho súhlasu na iné účely ako na priamu komunikáciu medzi prevádzkovateľom a užívateľom. Prevádzkovateľ v rámci komunikácie môže posielať na poskytnutú e-mailovú adresu informácie o novinkách a zmenách na portáli, a tiež informácie o spolupráci portálu s inými subjektami.
Na zobrazovanie reklám návštevníkom portálu sú využívané služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto postupe a o možnostiach, ktoré máte k dispozícii, aby príslušné spoločnosti nepoužili tieto informácie, kliknite sem.

 verzia pre tlač
poslať e-mailom


   

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
TOPlist