Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Ako hľadať prácu  |  Kariéra  |  Osobný rozvoj  |  Sieťový marketing  |  Na stiahnutie  |  Videá  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Ak sa vám nechce pri vyhľadávaní vypisovať názov pracovnej pozície stačí kliknúť na "Nechce sa mi písať" a môžete názov vybrať zo zoznamu.
Domov » Kategória článkov » Osobný rozvoj

Osobný rozvoj

 
Cítite, že je dôležité aby ste pracovali na zlepšení svojho osobného aj profesionálneho života? Máte potrebu posilniť svoje sebavedomie, morálku a ďalšie vlastnosti potrebné pre úspech? Hľadáte pravdy overené časom, ktoré vás privedú k lepšiemu životu? Chcete byť schopnejší a užitočnejší pre svoje okolie?
 
CieleAké výhody má stanovenie cieľov
Stanovenie cieľov je účinná technika osobného rozvoja, jej správnym používaním sa váš osobný aj profesionálny rast akceleruje. Rozhodnutie, čo chcete dosiahnuť a následné činy smerujúce k uskutočneniu konečného cieľa vás motivujú k ďalšej práci. Viac »
 
StresAko sa zbaviť stresu
Existuje určitý psychický stav, v ktorom sa človeku darí všetko, na čo siahne. Asi to už zažil každý z nás: práca vtedy bola viac zábavou ako povinnosťou a únava sa nám vyhýbala. A keď aj nakoniec prišiel útlm našich síl, bol spojený s pocitom spokojnosti z dobre odvedenej práce. Keby tak bolo možné neustále sa udržať v tomto stave. Čo nám v tom bráni? Viac »
 
 
Zobrazené záznamy 1-2 z celkového počtu 2


   

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávacia funkcia na portáli Práca na dosah prehľadáva pracovné ponuky z 50 slovenských pracovných serverov a webstránok.
TOPlist