Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Ako hľadať prácu  |  Kariéra  |  Osobný rozvoj  |  Sieťový marketing  |  Na stiahnutie  |  Videá  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Ak sa vám nechce pri vyhľadávaní vypisovať názov pracovnej pozície stačí kliknúť na "Nechce sa mi písať" a môžete názov vybrať zo zoznamu.
Domov » Kategória článkov » Ako hľadať prácu

Ako hľadať prácu

 
Hľadáte si práce alebo sa chystáte odísť zo súčasného zamestnania? Ste absolvent a neviete ako na hľadanie práce? Chcete zefektívniť hľadnie práce, nájsť si čo najlepšiu prácu? Nasledujúce rady a návody vám v tom pomôžu.
 
Dôvody neprijatia25 dôvodov prečo vás neprijali do zamestnania
Aj keď ste schopný a viete robiť svoju prácu dobre, nemusí vás zamestnávateľ prijať. Chcete vedieť, prečo to tak je? Viac »
 
Odev je dôležitýAko čo najlepšie začať pracovný pohovor
Jedna z najviac opakovaných a zároveň aj najviac zanedbávaných právd o úspechu (v hľadaní práce aj v čomkoľvek inom) je táto: šaty robia človeka. Viac »
 
ŽivotopisAko napísať profesný životopis / pracovný životopis, ktorý zaberie
Profesný životopis (Curriculum vitae) je dokument, ktorý obsahuje prehľad informácií o Vašom vzdelaní, pracovnej praxi, skúsenostiach a schopnostiach. Má informovať potenciálneho zamestnávateľa o tom, či sa hodíte na ponúkanú pracovnú pozíciu. Viac »
 
PohovorAko si získať sympatie osoby, ktorá vedie pracovný pohovor
Pracovník, ktorý vykonáva pohovor s uchádzačmi o zamestnanie to má ťažké. Musí dôkladne preveriť všetkých potenciálnych zamestnancov a zároveň musí vybrať nového zamestnanca čo najrýchlejšie. Je to náročné. Ale práve táto skutočnosť vám môže pomôcť. Viac »
 
AbsolventHľadanie prvého zamestnania
Nájdenie prvého zamestnania sa mnohým môže zdať veľmi ťažké. "Moji rodičia a príbuzní nemajú dobrých známych, ktorí by pomohli a ja nemám žiadne skúsenosti ani referencie, mám iba priemerné vzdelanie..." Viac »
 
Tvorivosť a myslenieKreatívne hľadanie zamestnania - premeňte svoje nedostatky na úspech
V každej oblasti života je tvorivý prístup k riešeniu problémov užitočný a je prínosom. Tým skôr, ak sa jedná o trh práce, kde je pri hľadaní zamestnania veľká konkurencia. Viac »
 
PísanieMotivačný list, ktorý zaberie - ako ho napísať a čo musí obsahovať, aby zaujal potenciálneho zamestnávateľa?
Motivačný list (sprievodný list, niekedy žiadosť o zamestnanie) je jedným z prvých dokumentov, s ktorými príde potenciálny zamestnávateľ do styku. Preto musí vyvolať záujem, musí spôsobiť, že zamestnávateľ (respektíve jeho zástupca) sa o Vás chce dozvedieť viac. Viac »
 
Starší hľadajúci prácuPäť tipov pre „starších“ ľudí hľadajúcich zamestnanie
Nie ste práve najmladší a prišli ste o prácu? Alebo sa obávate, že o ňu čoskoro prídete, pretože vás zamestnávateľ nahradí mladším pracovníkom?
Viac »
 
Pohovor skončil okPracovný pohovor skončil, a čo ďalej?
Ak ste ako väčšina ľudí, asi si myslíte, že ak váš pohovor prebehol úspešne (a všetko nasvedčuje tomu, že prácu získate), vaša úloha sa tým končí. Ale aj keď máte to najťažšie za sebou, ešte nie je koniec. Viac »
 
JednotkaStratégia číslo 1 pri hľadaní zamestnania
Táto stratégia je overená časom - pretože sa používala dávno predtým, ako vznikol internet, úrady práce, lovci mozgov a sprostredkovateľské agentúry. Je nenákladná a jednoduchá - a môže byť aj príjemná. Viac »
 
 
Zobrazené záznamy 1-10 z celkového počtu 13
Strany: 1 2


   

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávať v pracovných ponukách môžete aj v cudzom jazyku.
TOPlist