Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávať v pracovných ponukách môžete aj v cudzom jazyku.
Diskusie » Ostatné » Rodičovský príspevok
 
Rodičovský príspevok
14.08.2012, 20:24:03 - Anita
Som na rodičovskej dovolenke do 16.10.2012.Dneska som dala výpoved s dátumom 03.09.2012 ,a chcela by som zaevidovat sa na sociálku,aby som mala nárok na podporu nezamestnanosti.Len neviem ,že ako a s akým dátumom mám ukončiť rodičovskú,aby som mala nárok na podporu.Treba dať žiadosť na ukončenie rodičovského?A s tým istým dátumom,s akým som dala výpoved?
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 15.08.2012, 08:51:19
Užívateľ: anonym1345012887
No ak sa pracovný pomer skončí až 3.9. tak určite nemá zmysel skončiť rodičovskú dovolenku skôr, lebo by ste aj tak dovtedy bola ako zamestnanec evidovaná. Rodičovská dovolenka je nakoniec možná len počas pracovného pomeru, ak sa ten skončí, tak spolu s ním skončí aj rodičovská dovolenka.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Zobrazené príspevky 1-1 z celkového počtu 1


   

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
TOPlist