Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávacia funkcia na portáli Práca na dosah prehľadáva pracovné ponuky z 50 slovenských pracovných serverov a webstránok.
Diskusie » Ostatné » PN, výpoveď
 
PN, výpoveď
20.03.2016, 20:24:49 - Anna
Dobrý deň,
pracujem u súkromníka... Mám zdravotné problémy, na PN som už 4 mesiace, cez telefón mi bolo oznámené, že o robotu som prišla. Vždy boli so mnou spokojný ale odkedy som na PN našli si za mňa náhradu a bolo mi z jeho strany povedané, že som pre ňho nepotrebná a nemá pre mňa prácu. Som samoživiteľka rodiny a chcela by som sa Vás opýať, že či ma môže po PN prepustiť. Pracujem u ňho rok a pol.
Za odpoveď vopred ďakujem.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 21.03.2016, 20:51:22
Užívateľ: anonym1458589790
Počas práceneschopnosti zamestnávateľ nemôže dať výpoveď, lebo to bude neplatné. A telefonické oznámenie podľa zákona tiež nie je platné, takže vlastne žiadnu výpoveď ste nedostali, pretože zamestnávateľ nesplnil zákonné podmienky. Výpoveď musí byť písomná, musia vám ju doručiť (napr. poštou alebo osobne) a musí v nej byť uvedený dôvod v súlade so zákonom.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Zobrazené príspevky 1-1 z celkového počtu 1


   

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
TOPlist