Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Výsledky vyhľadávania si môžete nechať posielať každý deň na e-mail bez toho, aby ste sa museli zaregistrovať.
Diskusie » Ostatné » PN počas evidencie na ÚP
 
PN počas evidencie na ÚP
08.05.2016, 15:25:14 - Majka
Dobrý deň,
chcela by som sa Vás spýtať, čo robiť keď som evidovaná na úrade práce ale momentálne sa nemôžem zamestnať. Robila som len prišli zdravotné problémy a prácu som musela nechať. Bola som sa opäť nahlásiť na úrade práce a momentálne chodím po vyšetreniach rôznych a čakám na liečbu. Zamestnať sa môžem tak za 2-3 mesiace, keď mi nasadia lieky a liečba bude dokončená. Chcem sa spýtať, ako mám postupovať a čo povedať na úrade práce, či ich informovať o tom alebo je to moja osobná vec a nemusím tieto dôvody uviesť. Aby nenastali nejaké komplikácie alebo ma nevyhodili z evidencie a nemysleli si, že som osoba, ktorá sa nechce uchádzať o prácu. Na úrad práce mám termín 8.6.2016 aby som sa dostavila.
Za odpoveď Vám veľmi pekne ďakujem.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 10.05.2016, 13:43:28
Užívateľ: anonym1462880475
Z úradu práce by vás mohli vyradiť ak by ste nedodržali ich podmienky. V prípade, že vám zdravotné problémy bránia tie podmienky dodržať (hľadanie práce, hlásenie sa v stanovený termín a pod), tak určite je správne, aby ste ich o tom informovali, aby ste mohli mať oficiálne ospravedlnené to nedodržanie. Pokiaľ vám lekár vypísal PN, tak by ste to tiež mali oznámiť ale nezabúdajte na to, že v takom prípade vás môžu chodiť kontrolovať či dodržiavate liečebný režim.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Zobrazené príspevky 1-1 z celkového počtu 1


   

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
TOPlist