Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
Diskusie » Problémy v zamestnaní » Odstúpenie od zmluvy (premenované, pôvodný názov: zdravotne sestry)
 
Odstúpenie od zmluvy (premenované, pôvodný názov: zdravotne sestry)
26.04.2012, 16:22:41 - matilda
Dobry den, chcela by som sa spytat ci by bolo mozne odstupit od zmluvy, nakolko som tento tyzden podpisala novu pracovnu zmluvu o tolko diskutovanej teme 30% zdravotna sestra, 70% administrativna pracovnicka. Rozmyslela som si to a chcela by som sa vratit k povodnej pracovnej zmluve,je to mozme? ak ano, aky by bol prosim Vas postup?
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 27.04.2012, 08:53:33
Užívateľ: anonym1335509033
Odstúpenie od novej pracovnej zmluvy nie je možné, zmeny alebo zrušenie pracovnej zmluvy je dvojstranný úkon a teda treba na to súhlas oboch strán. Vo vašom prípade by jednostranné odstúpenie vlastne znamenalo, že by ste dali výpoveď z pracovnej zmluvy a teda by váš pracovný pomer skončil.

Je možné sa pokúsiť dohodnúť so zamestnávateľom, aby súhlasil s návratom k starej zmluve alebo tiež sa pokúsiť pomocou právnika dosiahnuť neplatnosť novej zmluvy ak ste to podpisovali pod nátlakom.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Zobrazené príspevky 1-1 z celkového počtu 1


   

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávať v pracovných ponukách môžete aj v cudzom jazyku.
TOPlist