Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávacia funkcia na portáli Práca na dosah prehľadáva pracovné ponuky z 50 slovenských pracovných serverov a webstránok.
Diskusie » Budovanie vašej kariéry » navrat do zamestnania po rodicovskej dovolenke, doba neurcita
 
navrat do zamestnania po rodicovskej dovolenke, doba neurcita
07.02.2011, 16:24:32 - bodina
Dobry den, viete mi poradit, ako je to s nastupom do zamestnania, v mojom pripade na dobu neurcitu, po rodicovskej dovolenke. Ked nastup ma byt 2.8.2011, zamestnavatel uz ma nahradu a teda asi by som mala mat dvoj mesacnu vypovednu lehotu a popripade aj odstupne. Zamestnavatel sa chce dohodnut na nejakej odmene a dat vypoved dohodou. Kedy mi zacne plynut vypovedna lehota od 2.8. alebo od 1.9.2011? Mam tam aj nevycerpanu dovolenku. teda, ako to je s odstupnym, dovolenkou a vypovednou lehotou? Moze mi dat zamestnavatel vypoved aj k 1.8.2011, bez toho, aby som sa do zamestnania vratila? DAKUJEM VAM ZA ODPOVED.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 30.04.2011, 17:04:18
Užívateľ: anonym1304175691
Ak dostanete normálnu výpoveď tak to vám môže dať až po nástupe do práce a potom výpovedná doba začne plynúť od 1.9. Ak by to bolo dohodou tam sa výpovedná doba neuvažuje, ale stanový sa presný termín skončenia pracovného pomeru. Nevyčerpanú dovolenku je treba buď dočerpať počas výpovednej doby a ak sa to tak nedá, tak ju má povinnosť preplatiť.

K 1.8. vám dať výpoveď nemôže, ale môžete ešte počas rodičovskej dovolenky s ním uzavrieť dohodu o skončení pracovného pomeru k tomu 1.8.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Zobrazené príspevky 1-1 z celkového počtu 1


   

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávacia funkcia na portáli Práca na dosah prehľadáva pracovné ponuky z 50 slovenských pracovných serverov a webstránok.
TOPlist