Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Ak sa vám nechce pri vyhľadávaní vypisovať názov pracovnej pozície stačí kliknúť na "Nechce sa mi písať" a môžete názov vybrať zo zoznamu.
Diskusie » Pokyny a pravidlá
 

Diskusné fórum HOVORTE O ZAMESTNANÍ (ďalej len "diskusné fórum") je určené všetkým užívateľom portálu Práca na dosah (www.pracanadosah.sk).

Cieľom diskusného fóra je umožniť užívateľom jednoduchú výmenu skúseností, informácií a názorov z oblasti zamestnania, pracovného práva a hľadania práce. Užívatelia si môžu navzájom sprostredkovať skúsenosti z rôznych oblastí týkajúcich sa zamestnania, môžu si poskytovať rady a tipy ako riešiť problémové situácie a môžu vkladať iné príspevky, ktorých obsah nejako súvisí s problematikou zamestnania.

Vkladať príspevky, odpovedať na príspevky a ohlásiť príspevok správcovi (napríklad kvôli porušeniu pravidiel diskusného fóra) môže akýkoľvek užívateľ. Vkladať témy / otázky môže iba registrovaný užívateľ.

Registrácia je bezplatná. Svojou registráciou alebo vložením príspevku dávate najavo, že súhlasíte s týmito pravidlami:

 1. Obsah vami vložených príspevkov a tém / otázok nebude v rozpore s platnými zákonmi a všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky - predovšetkým sa to týka zákazu hanobenia národa, rasy a presvedčenia, podnecovania rasovej, národnostnej a etnickej nenávisti a náboženskej neznášanlivosti.
 2. Nebudete používať v príspevkoch a témach vulgárne a hanlivé výrazy alebo urážky.
 3. Nebudete ohovárať ostatných užívateľov ani organizácie zamestnávateľov ani poškodzovať ich dobré meno.
 4. Nebudete vkladať príspevky a témy obsahujúce reklamu a spam.
 5. Nebudete používať prezývku, ktorá by mohla vyvolať dojem, že zastupujete prevádzkovateľa portálu Práca na dosah alebo správcu diskusného fóra.
 6. Prevádzkovateľ portálu Práca na dosah nezodpovedá za obsah príspevkov a tém vložených užívateľmi ani nezaručuje odbornú a právnu kvalitu informácií uvedených v príspevkoch.
 7. Témy, ktoré zostanú bez odozvy alebo je odozva neprimerane nízka môžu byť podľa úvahy správcu diskusného fóra odstránené.
 8. Užívateľovi, ktorý poruší uvedené pravidlá, môže byť podľa úvahy správcu diskusného fóra zablokovaný prístup a odstránený jeden alebo viaceré príspevky a témy, ktoré vložil.
 9. Správca diskusného fóra si vyhradzuje právo konať aj v prípade, ak by nastala situácia, ktorá nie je uvedená v pravidlách a môže ju dodatočne doplniť do pravidiel.
Niekoľko doporučení:
 • Píšte len vtedy, ak máte čo povedať a držte sa témy.
 • Ak sa chcete na niečo spýtať, skúste si pomocou vyhľadávania najskôr overiť, či už podobnú otázku niekto pred vami nepoložil.
 • Snažte sa čo najviac upresniť otázku. Ak je to možné, uveďte čo najviac podrobností.


   

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávacia funkcia na portáli Práca na dosah prehľadáva pracovné ponuky z 50 slovenských pracovných serverov a webstránok.
TOPlist