Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
Diskusie » S humorom o zamestnaní » Aký je rozdiel medzi väzením a zamestnaním? » Nový Príspevok
 
Nový Príspevok
Odpoveď na príspevok
To je dobreee!

Poznam podobne: Aky je rozdiel medzi otrokom a zamestnancom?

Otrok pracuje a jedlo, lieky, ubytovanie, saty a stravu mu zabezpeci jeho vlastnik - otrokar. Vlastnik sa musi postarat o to, aby otrok bol silny a zdravy, aby vladal pracovat, pretoze ziskat noveho zdraveho a silneho otroka je zlozite a drahe.

Zamestnanec pracuje a vsetko si musi zabezpecit sam. Zamestnavatelovi nemusi zalezat na tom, aby bol zamestnanec silny a zdravy. Ziskat noveho zdraveho a silneho zamestnanca je lahke, staci zavolat na urad prace alebo si dat inzerat na profesiu a hlasia sa sami.

KRUTÉ, ale občas to vyzerá tak, že je to pravda - aspoň niektorí zamestnávatelia si to tak predstavujú.
Znenie
Opíšte kód z obrázku
Pri zadávaní kódu z obrázku nemusíte rozlišovať veľké a malé písmená.

 


   

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
TOPlist