Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem

Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Na portáli Práca na dosah môžete vyhľadávať pracovné ponuky z celého slovenského internetu.
Diskusie » Odchod zo zamestnania » Výpovedná doba počas PN » Nový Príspevok

Nový Príspevok
Odpoveď na príspevok
to znamená že ked výpoved končila 31,8,2015 a ja som začal od 31,8,2015 PN tak o tú dobu PN sa mi predlží výpoved??napr. o 2 mesiace??ved ja nemôžem isť na úrad práce lebo som PN tak organizácia nemôže so mnou ukončiť pracovný pomer je to tak??Dakujem

Koncom výpovede myslíte uplynutie výpovednej doby, áno?

Vo všeobecnosti, ak dostanete výpoveď od zamestnávateľa a počas výpovednej doby idete na PN, tak sa výpovedná doba predĺži o trvanie práceneschopnosti - aj keď by to malo trvať niekoľko mesiacov - a skončí sa až po skončení PN a uplynutí zostávajúceho odbobia výpovednej doby.

plati to ja v privypovedei podla paragrafu 63 ?

V § 63 sú uvededné dôvody výpovede, z ktorých môže zamestnávateľa dať výpoveď zamestnancovi, čiže týka sa to celého § 63.
Znenie
Opíšte kód z obrázku
Pri zadávaní kódu z obrázku nemusíte rozlišovať veľké a malé písmená.

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávať v pracovných ponukách môžete aj v cudzom jazyku.
TOPlist