Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Ak sa vám nechce pri vyhľadávaní vypisovať názov pracovnej pozície stačí kliknúť na "Nechce sa mi písať" a môžete názov vybrať zo zoznamu.
Diskusie » Problémy v zamestnaní » Pracovná zmluva a ukončenie pracovného pomeru počas zastupovania materskej a rodičovskej dovolenky » Nový Príspevok
 
Nový Príspevok
Odpoveď na príspevok
Prečo uvádzate, že ste to museli podpísať? Robili na vás nátlak? To by znamenalo, že je dodatok neplatný. Rovnako ak sú v ňom chybné údaje (napr. to číslo zmluvy), tak je to tiež možné, že je dodatok neplatný (dodatok k neexistujúcej zmluve je nezmysel). Avšak záväzne posúdiť jeho platnoť môže len súd, čiže viac sa k tomu nedá povedať.


Ak dáte výpoveď hneď a zároveň oznámite, že nezotrváte počas výpovednej doby u zamestnávateľa (ak ste sa nezaviazali v pracovnej zmluve, že počas výpovednej doby zotrváte), tak sa môže váš pracovný pomer skončiť tak, aby ste mohli od 1.4. nastúpiť u nového zamestnávateľa.
Znenie
Opíšte kód z obrázku
Pri zadávaní kódu z obrázku nemusíte rozlišovať veľké a malé písmená.

 


   

Viete, že...Viete, že... Na portáli Práca na dosah môžete vyhľadávať pracovné ponuky z celého slovenského internetu.
TOPlist