Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem

Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Výsledky vyhľadávania si môžete nechať posielať každý deň na e-mail bez toho, aby ste sa museli zaregistrovať.
Diskusie » Problémy v zamestnaní » Inšpektorát práce - preverenie porušenia zákona

Inšpektorát práce - preverenie porušenia zákona
14.01.2016, 23:05:25 - Správca portálu
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 11.10.2018, 12:44:27
Užívateľ: anonym1539254526
Dobry den,zaujímalo by ma ako sa dá riešiť nasledovný problém.Som zamestancom stavebnej firmy.Zamestnavatel nám nedáva výplatné pásky ani stravné lístky.Daňový bonus vzpláca raz za tri mesiace,no nie v plnej výške ale ešte aj z toho sťahuje daň.Nemáme vôbec prehľad o ničom čo sa týka mzdy.Uz sme písali aj na inšpektorát práce,mal kontrolu a odpoved nám prišla,že u neho je všetko v poriadku.Tak to nám nikto nepomôže?ako to môže byť v poriadku ked on nedodržuje zákony?
Dobry den chcem sa spytat ci ma zamestnavatel narok strhavat zo mzdy ked som pn ocr alebo mam priepustku.Pretoze bam strhavaju 1% na den z hrubej mzdy.Dakujem.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávať v pracovných ponukách môžete aj v cudzom jazyku.
TOPlist