Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem

Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Výsledky vyhľadávania si môžete nechať posielať každý deň na e-mail bez toho, aby ste sa museli zaregistrovať.
Diskusie » Odchod zo zamestnania » Výpovedná doba počas PN

Výpovedná doba počas PN
03.08.2015, 14:28:28 - 56Mirka
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 23.06.2016, 15:28:33
Užívateľ: anonym1466688256
Dobrý deň,
kedy končí výpovedná doba počas PN v prípade, ak obdržíte výpoveď od zamestnávateľa podľa §63 ods 1 písm a) časť zamestnávateľa sa zrušuje?

Výp. doba končí s PNkou alebo riadne ako je uvádzané v ZP a PN nemá na to žiadny vplyv alebo začína plynúť až po ukončení PN?

Ďakujem za odpovede...
Pekný deň,od decembra som na PN,v apríli sme dostali v robote výpoveď lebo nam rušili prevádzku,ale aj naďalej marodujem.Chcela by som vedieť ako dlho mozem marodovať aby som neprišla o podporu,počula som že len pol roka možem byť PN.Len neviem od kedy to možem ratať či od výpovede alebo od začiatku PN
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom

Viete, že...Viete, že... Výsledky vyhľadávania si môžete nechať posielať každý deň na e-mail bez toho, aby ste sa museli zaregistrovať.
TOPlist