Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávacia funkcia na portáli Práca na dosah prehľadáva pracovné ponuky z 50 slovenských pracovných serverov a webstránok.
Diskusie » Budovanie vašej kariéry » prepustenie spätne
 
prepustenie spätne
02.01.2012, 14:51:58 - Pavol
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 03.01.2012, 16:37:21
Užívateľ: anonym1325604965
Je možné prepustiť niekoho so spätným dátumom. Napr. keď dotyčný pracuje v štátnej správe a v minulosti porušil zákon. Je možné prepustiť niekoho so spätným dátumom a žiadať od neho vyplatenú mzdu. Ako porušenie zákona- neoprávnené podnikanie zamestnanca v ozbrojených zložkách. Je možné od takéh to človeka vymáhať už vyplatené peniaze/výplatu/ ako neoprávnené obohatenie ?
Nie je možné dať výpoveď so spätným dátumom.

Pokiaľ ide o neoprávnené obohatenie, tam je potrebné podať žalobu na súd a ten rozhodne nakoľko bola naplnená skutková podstata, aká je spôsobená škoda atď. potom mže dôjsť k vyčísleniu a nahradeniu škody.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom


   

Viete, že...Viete, že... Výsledky vyhľadávania si môžete nechať posielať každý deň na e-mail bez toho, aby ste sa museli zaregistrovať.
TOPlist