Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Ak sa vám nechce pri vyhľadávaní vypisovať názov pracovnej pozície stačí kliknúť na "Nechce sa mi písať" a môžete názov vybrať zo zoznamu.
Diskusie » Problémy v zamestnaní » Hrozba výpovede kvôli zlým vzťahom s nadriadeným (premenované, pôvodný názov: vypoved)
 
Hrozba výpovede kvôli zlým vzťahom s nadriadeným (premenované, pôvodný názov: vypoved)
17.12.2011, 10:39:19 - rado
Mam zmluvu na dobu urcitu a som vo firme rok a pol.Pocas mojej doby som sa nedopustil PNky,Acka,vynechanych hodin a v konecnom dosledku nemam ziadne karne opatrenia voci mojej osoby.Proste som vo firme normalny clovek co maka a vlastne bez problemov.Problem zacal ked sa stal novy veduci zmeny a ten trva na mojej vypovedi i ked nema ziadny normalny argument.Ludi stale prijimaju pre nedostatok pracovnej sily a mna jednoducho chce vyhodit.Da sa nejako branit voci neznasanlivosti nadriadeneho voci svojmu podriadeneho???poprosim odpoved aj na moj email zxspectrum@azet.sk dakujem
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 20.12.2011, 10:54:09
Užívateľ: anonym1324374716
Neznášanlivosť je záležitosť medziľudských vzťahov a to zákonník práce nemôže riešiť. To treba riešiť s vyšším nadriadeným.

Výpoveď vám dať nemôže len tak, pretože podľa zákona vám môže dať zamestnávateľ výpoveď len z presne definovaných dôvodov vymenovaných paragrafe 63. Zlé vzťahy resp. iné problémy komunikácie alebo vychádzania kolegov nie sú zákonným dôvodom na výpoveď. Taká výpoveď by bola neplatná.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Zobrazené príspevky 1-1 z celkového počtu 1


   

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávať v pracovných ponukách môžete aj v cudzom jazyku.
TOPlist