Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
Diskusie » Problémy v zamestnaní » Firemne auto
 
Firemne auto
24.06.2017, 17:37:36 - Laco
Dobry den, chcem sa opytat ci mi moze dat zamestnavatel preplatit skodu na aute ktoru som nezavinil ja?
Resp. do nedavna sme boli 3ja zamestnanci, ktory si dane auto striedali aj niekolko krat denne lenze kolegovia uz u nas nepracuju, ostal som len ja. Auto islo na kazdorocnu prehliadku do servisu, tyzden po tom ako odisiel druhy zamestnanec a tam sa zistilo, ze bolo burane zo spodu. Skoda vo vyske 1500€.
Auto je hyundai i20 s nizkym podvozkom a nieje urcene do terenu ale v ramci naplne prace je vyzadovane od zamestnavatela chodit po polnych cestach, poliach a na tazko pristupne lokality.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 26.06.2017, 19:36:28
Užívateľ: anonym1498498324
Pri náhrade škody na veci zverenej viacerým zamestnancom súčasne musí zamestnávateľ zistiť podiel zavinenia škody každého zamestnanca. Podľa § 185 odsek 2: Zamestnanec sa zbaví zodpovednosti úplne alebo sčasti, ak sa preukáže, že strata vznikla úplne alebo sčasti bez jeho zavinenia.

Zodpovednosť za zverenú vec vzniká len na základe písomného potvrdenia, ktoré musí obsahovať dohodnutý spôsob a rozsah nakladania s vecou.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Zobrazené príspevky 1-1 z celkového počtu 1


   

Viete, že...Viete, že... Ak sa vám nechce pri vyhľadávaní vypisovať názov pracovnej pozície stačí kliknúť na "Nechce sa mi písať" a môžete názov vybrať zo zoznamu.
TOPlist