Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Hlavná stránka  |  Pokyny a pravidlá  |  Vyhľadávanie v diskusiách  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... Na portáli Práca na dosah môžete vyhľadávať pracovné ponuky z celého slovenského internetu.
Diskusie » Ostatné » Dve zamestnania
 
Dve zamestnania
18.02.2017, 15:46:01 - Lucia
Dobry den prajem, rada by som sa informovala ohladne 2 zamestnani. Pracujem uz 10 rokov na TPP ako administrativna pracovnicka v jednej firme. Naskytla sa mi prilezitost pracovat na TTP v druhej firme ako asistentka nakupu. Moja otazka znie, ci je mozne mat 2 zamestnania s TPP, a ci je nutne informovat noveho zamestnavatela ze uz jednu pracu mam? A este jedna otazka ako by to bolo s odvodmi a s cerpanim dovoleniek alebo s PN. Dakujem za pomoc.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Pridané: 18.02.2017, 22:19:38
Užívateľ: anonym1487452528
Zákonník práce nezakazuje mať dva pracovné pomery, je to skôr otázka času.

Zamestnávateľa informovať nemusíte, pokiaľ druhá práce nie je v strete záujmov s prvou alebo pokiaľ zamestnávateľské organizácie nie je sú v konkurenčnom vzťahu.

Dane, odvody, dovolenka budú riešené v podstate rovnako ako keby ste mali jeden pracovný pomer, samozrejme každý zamestnávateľ to bude evidovať a odvádzať zvlášť. Na konci roka budete musieť urobiť zúčtovanie daní.
Pridať príspevok  |  Poslať tému známemu e-mailom
Zobrazené príspevky 1-1 z celkového počtu 1


   

Viete, že...Viete, že... Vyhľadávacia funkcia na portáli Práca na dosah prehľadáva pracovné ponuky z 50 slovenských pracovných serverov a webstránok.
TOPlist