Tento web používa súbory cookie na poskytovanie služieb a prispôsobenie reklám. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií Akceptujem
 
 
 
 
Ako hľadať prácu  |  Kariéra  |  Osobný rozvoj  |  Sieťový marketing  |  Na stiahnutie  |  Videá  |  Sociálna trojčlennosť

Viete, že...Viete, že... V diskusnom fóre Hovorte o zamestnaní môžete vkladať príspevky aj anonymne vďaka čomu je chránené vaše súkromie.
Domov » Články » Budovanie kariéry » Alternatívy klasického zamestnania

Alternatívy klasického zamestnania

verzia pre tlač
poslať e-mailom
 
Alternatívy zamestnania
Sú ľudia, ktorým nevyhovuje klasické korporatívne zamestnanie alebo zamestnanie v štátnej, obecnej či inej administratíve. Pevná pracovná doba vyžadujúca prítomnosť na pracovisku bez ohľadu na to, či je čo robiť alebo nie, zmluvne limitovaná výška mzdy, predpísaný spôsob výkonu pracovných povinností, bezvýhradná poslušnosť k nadriadenému – niečo z toho alebo aj všetko v nich vyvoláva nespokojnosť.

Začnú hľadať alternatívy a pri tomto hľadaní môžu naraziť na tri možnosti. Pozrime sa podrobnejšie, čo pre človeka hľadajúceho alternatívne zamestnanie môžu znamenať – aké sú v nich skryté výhody i nevýhody, príležitosti a povinnosti.

  1. Práca v províznom predaji
  2. Práca v sieťovom marketingu
  3. Práca na zákazku
 verzia pre tlač
poslať e-mailom

    

Viete, že...Viete, že... Na portáli Práca na dosah môžete vyhľadávať pracovné ponuky z celého slovenského internetu.
TOPlist